AKTUALNOŚCI

Jarmark Bożonarodzeniowy Szczecinek

W dniu 16.12.2017 roku wzięliśmy udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym 

XIX Rajd Andrzejkowo - Katarzynkowy

2015-12-08 21:08:44

,,XIX Rajd Andrzejkowo Katarzynkowy, czyli ALOHA na fali przygód” przyniósł harcerzom i harcerkom z Fregaty naprawdę wiele ciekawych przygód.

A było to tak…

W piątek 27.11.2015r. wyruszyliśmy z Gimnazjum w Grzmiącej na podbój Szczecinka. Fregatę reprezentowały dwa patrole- patrol wędrowniczy i Fregata Młodsza. Niedługo po naszym przybyciu odbył się uroczysty apel rozpoczynający całą imprezę. Późnym wieczorem odbył się quiz, którego tematem przewodnim były Hawaje i ich mieszkańcy.

W sobotę rano wyruszyliśmy na trasę. Szliśmy pokonując wszystkie przeszkody i rozwiązując wszystkie zagadki jakie organizatorzy nam zafundowali. Z piosenką na ustach i ciepłem w naszych sercach zakończyliśmy swoją wędrówkę około godziny 16.00. Wieczorem odbyło się świeczkowisko, któremu oprócz tradycyjnego przedstawiania zadań przedrajdowych towarzyszyły również piosenki i pląsy i tańce. Świeczkowisko zakończyła tradycyjna iskierka przyjaźni.

W niedzielę rano odbył się apel końcowy i rozstrzygnięcie rywalizacji. Z dumą możemy stwierdzić, że nasz Patrol Wędrowniczy zdobył trzecie miejsce!
Gratulujemy!
Cóż można więcej dodać…? Chyba tylko tyle:
Dziękujemy za wspaniałą imprezę, organizatorom dziękujemy za trud włożony w organizację rajdu, a uczestnikom za dobrą zabawę.
Do zobaczenia za rok!

(red. N.Tarnogrodzka)

Kategorie wpisu: Imprezy
« powrót