AKTUALNOŚCI

Jarmark Bożonarodzeniowy Szczecinek

W dniu 16.12.2017 roku wzięliśmy udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym 

Wędrownicy nocą...czyli wieczorna zbiórka Watahy

2016-09-22 00:12:40

W ubiegły piątek wędrownicy z Watahy, czyli zastępu wędrowniczego prężnie działającego w naszej drużynie spotkali się aby wspólnie podziwiać księżyc przez teleskop.

W ubiegły piątek wędrownicy z Watahy, czyli zastępu wędrowniczego prężnie działającego w naszej drużynie spotkali się aby wspólnie podziwiać księżyc przez teleskop. Cały piątkowy wieczór poświęcili na poznawanie budowy i obsługi teleskopu. Pod opieką druha Jacka i druha Piotra pogłębiali swoją wiedzę na ten temat. Gdy tylko słońce zaszło i na niebie pojawił się księżyc, zastęp wyruszył na poszukiwanie odpowiedniego miejsca, z którego mogli bez przeszkód podziwiać naturalnego satelitę naszej planety.  Mimo wieczornego chłodu całe spotkanie minęło w miłej atmosferze, a wędrownicy zdobyli cenną wiedzę i nowe umiejętności. 

(red. A.Chromińska)

Kategorie wpisu: Zbiórki
« powrót