AKTUALNOŚCI

Jarmark Bożonarodzeniowy Szczecinek

W dniu 16.12.2017 roku wzięliśmy udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym 

Przyrzeczenie naszego wędrownika

2017-02-23 19:59:38

Podczas naszego drużynowego zimowiska miała miejsce jeszcze jedna szczególna rzecz. Mianowicie jeden z naszych druhów został dopuszczony do złożenie Przyrzeczenia harcerskiego. W nocy z 14 na 15 stycznia Bartosz Bonkowski złożył przyrzeczenie. W nocy, przy obrzędowo rozpalonym ogniu, wśród członków drużyny druh Bartek wypowiedział słowa roty. Bezpośrednio po złożeniu Przyrzeczenia w miejscu lilijki zagościł krzyż harcerski.

Podczas naszego drużynowego zimowiska miała miejsce jeszcze jedna szczególna rzecz. Mianowicie jeden z naszych druhów został dopuszczony do złożenie Przyrzeczenia harcerskiego. W nocy z 14 na 15 stycznia Bartosz Bonkowski złożył przyrzeczenie. W nocy, przy obrzędowo rozpalonym ogniu, wśród członków drużyny druh Bartek wypowiedział słowa roty. Bezpośrednio po złożeniu Przyrzeczenia w miejscu lilijki zagościł krzyż harcerski.

Druhowi serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów oraz wytrwałości na harcerskiej drodze służby. 

« powrót